1991

Inleiding.

In het vierde seizoen van Spel zonder grenzen na de terugkeer in 1988 trekt Joegoslavië zich terug. Het landenaantal wordt echter opnieuw opgevuld tot zes met de entree van Wales (GB). De finale van deze serie wordt gewonnen door het Italiaanse Vigevano.

Deelnemende landen.

  • E (Spanje) - rood
  • F (Frankrijk) - donkerblauw
  • GB (Groot-Brittannië) - rood
  • I (Italië) - lichtblauw
  • P (Portugal) - groen
  • SM (San Marino) - geel

Ronde 1 - Vigevano (Italië).

Resultaat Land Plaats Score
1 I
Vigevano
48
2 P
Azoren
45
3 E León
44
4 SM Acquaviva
41
5 GB Aberdare
32
6
F
Cargèse
27

Ronde 2 - Montpellier (Frankrijk).

Resultaat Land Plaats Score
1 SM Chiesanuova 47
2 P
Moura 45
3 E
Las Palmas de Gran Canaria 43
4 I
Atrani 37
5
F
Montpellier 34
6
GB Carmarthen 31

Ronde 3 - Madrid (Spanje).

Resultaat Land Plaats Score
1 P Leiria 56
2 I Castel Goffredo 53
3 E
Las Rozas de Madrid 38
4 GB Wrexham
31
4
SM
Faetano 31
6 F Fécamp 25

Ronde 4 - Figueira da Foz (Portugal).

Resultaat Land Plaats Score
1 P
Chaves 51
2 SM
Serravalle 45
3 GB
Rhyl 41
3
I
Viterbo 41
5 F Aurillac 33
6 E
Salou
21

Ronde 5 - Llanberis (Groot-Brittannië).

Resultaat Land Plaats Score
1 GB
Llanberis 55
2 P
Guimarães 50
3
E
Vitoria-Gasteiz 38
4
F
Caen 37
5 I
Anzio 29
6 SM
Montegiardino 26

Ronde 6 - Vigevano (Italië).

Resultaat Land Plaats Score
1 SM Serravalle 53
2 F
Megève 49
3
I
Venosa 45
4 GB
Llanidloes
36
5 P
Batalha 34
6 E
Pollensa 32

Ronde 7 - Montpellier (Frankrijk).

Resultaat Land Plaats Score
1 SM
San Marino
48
2 I
Lerici 46
3 E Granada 45
4 F
Montpellier 39
5 P
Alcobaça 29
6 GB
Caerphilly 27

Ronde 8 - Madrid (Spanje).

Resultaat Land Plaats Score
1 E
Madrid 48
2 P Ilha da Madeira
47
3 I Saint-Vincent 38
4
F
Chalon-sur-Saône 37
5 SM
Domagnano 35
6 GB Newport-on-Usk 31

Ronde 9 - Figueira da Foz (Portugal).

Resultaat Land Plaats Score
1 P
Figueira da Foz 49
2
F
Épernay 46
3 GB
Aberystwyth
43
4 I
Santa Teresa di Gallura 41
5
SM Fiorentino 36
6 E Alicante 32

Ronde 10 - Llanberis (Groot-Brittannië).

Resultaat Land Plaats Score
1 P
Águeda 56
2 E
Jaca 55
3 I
Montesilvano 39
4 SM
Borgo Maggiore 34
5 F
Alfortville 31
6 GB
Holyhead 20

Finalisten (beste ploeg per land).

Land Plaats Resultaat Score
E Madrid 1 48
F Megève 2
49
GB
Llanberis 1
55
I
Vigevano 1 48
P
Leiria 1 56
SM Serravalle 1
53

Finale - Saint-Vincent (Italië).

Resultaat Land Plaats Score
1 I Vigevano 52
2 P
Leiria 48
3 F Megève 46
4 SM
Serravalle 37
5 E
Madrid 29
6 GB
Llanberis 24