1995

Inleiding.

In 1995 trekken Slovenië en Groot-Brittannië zich terug, waardoor er van de negen landen in 1994 er zeven overblijven in 1995. Voor Griekenland is 1995 een goed jaar. Waar ze in de voorgaande jaren niet hoger kwamen dan een vierde plaats, slagen dit jaar twee Griekse ploegen (Patra en Rodos) erin om een overwinning in de wacht te slepen. Na de slechte performance in 1994 lijkt het Maltese San Giljan een winst te halen in een thuiswedstrijd en zich daarmee tevens voor de finale te kwalificeren, maar ze vallen op het laatst terug naar een vijfde plaats en uiteindelijk kwalificeert Fgura voor de finale met hun derde plaats. De finale van deze serie wordt gewonnen door het Tsjechische Brno.

Deelnemende landen.

  • CH (Zwitserland) - rood
  • CZ (Tsjechië) - oranje
  • GR (Griekenland) - donkerblauw
  • H (Hongarije) - geel
  • I (Italië) - lichtblauw
  • M (Malta) - wit
  • P (Portugal) - groen

Ronde 1 - Milaan (Italië).

Resultaat Land Plaats Score
1 CH Vallemaggia 68
2 CZ Veseli nad Moravou 61
3 H Szeged 60
4 I Milaan 52
5 P Vila Franca de Xira 49
6 GR Mykonos 47
7 M Haz Zebbug 38

Ronde 2 - Brno (Tsjechië).

Resultaat Land Plaats Score
1 CZ Brno 76
2 I Latina 62
3 P Paços de Ferreira 55
4 CH Biasca 51
5 GR Batsi 46
5 M San Lawrenz 46
7 H Sátoraljaúhely 37

Ronde 3 - Vilamoura (Portugal).

Resultaat Land Plaats Score
1 P Faro 74
2 H Tiszaújváros 65
3 CZ Frýdlant 54
4 GR Kos 51
5 M Rabat 46
6 CH Gambarogno 42
7 I Vibo Valentia 36

Ronde 4 - San Giljan (Malta).

Resultaat Land Plaats Score
1 GR Patra 59
2 P Águeda 57
3 CH Balerna 54
4 H Gödöllő 54
5 M San Giljan 53
6 I Pietra Ligure 51
7 CZ Plzen 41

Ronde 5 - Milaan (Italië).

Resultaat Land Plaats Score
1 CZ Hradec Králové 66
2 CH Ascona 60
3 M Fgura 55
3 P Viana do Castello 55
5 H Pápa 52
6 I Arona 50
7 GR Amfilohia 29

Ronde 6 - Vilamoura (Portugal).

Resultaat Land Plaats Score
1 CZ Domazlice 63
2 CH Capriasca 62
2 H Százhalombatta 62
4 P Loulé 60
5 I Sorrento 48
6 GR Thessaloniki 46
7 M Qormi 29

Ronde 7 - Boedapest (Hongarije).

Resultaat Land Plaats Score
1 H Boedapest - Belváros 62
2 I Mondragone 61
3 CZ Litvinov 56
4 P Aveiro 53
5 CH Malcantone 50
6 M Siggiewi 49
7 GR Hydra 33

Ronde 8 - Athene (Griekenland).

Resultaat Land Plaats Score
1 I Lanusei Ogliastra 70
2 P Amadora 60
3 CZ Turnov 55
3 H Hódmezővásárhely 55
5 CH Lugano 54
6 GR Athína 44
7 M Hal Tarxien 43

Ronde 9 - Milaan (Italië).

Resultaat Land Plaats Score
1 GR Rodos 62
1 H Eger 62
3 CZ Děčín 59
4 CH San Gottardo 58
4 I Brunico 58
6 P Serpa 42
7 M Attard 36

Ronde 10 - Athene (Griekenland).

Resultaat Land Plaats Score
1 P Felgueiras 75
2 CH Alta Mesolcina 63
3 GR Athína Plaka 58
4 M San Gwann 47
5 H Boedapest Pestszentlőrinc-Pestszentimre 44
6 I Villasimius 43
7 CZ Znojmo 36

Finalisten (beste ploeg per land).

Land Plaats Resultaat Score
CH Vallemaggia 1 68
CZ Brno 1 76
GR Rodos 1 62
H Eger 1 62
I Lanusei Ogliastra 1 70
M Fgura 3 55
P Felgueiras 1 75

Finale - Boedapest (Hongarije).

Resultaat Land Plaats Score
1 CZ Brno 72
2 H Eger 63
3 CH Vallemaggia 58
4 P Felgueiras 52
5 GR Rodos 42
6 M Fgura 40
7 I Lanusei Ogliastra 39